WhatsApp ile yardım alın
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 472 ürün bulunmaktadır.

Banyo Aksesuarları Modelleri

Banyo aksesuarları, banyolara ruh katmak için tercih ürünlere verilen genel addır. Sıklıkla sorulan sorular arasında banyo aksesuarları nedir sorusu yer alır. En genel anlamıyla banyoda kullanılan tüm ürünler bu kategori altında yer alabilir. Detaylı olarak bakarsak aksesuar kategorisinde ayna, dış fırçalık, havluluk, banyo setleri gibi ürünler yer alır. Aynı zamanda banyo rafları ve banyo sepetleri de bu ürün grubunda yer alır.

Aksesuarların yanı sıra banyoların vazgeçilmezi duş sistemleri, klozet fırçası ve çamaşır sepeti de banyo kategorisinde yer alan ürünlerdir. Tüm bu ürünler banyonun işlevini arttırır. Ayrıca eşyaları düzenlemeye yardımcı olarak küçük olan banyolarda yerden tasarruf edilmesine yardımcı olur.

Banyo Ürünleri

Banyo ürünleri denildiği zaman seçim yapmak kolay gibi görünebilir. Ancak birçok durumda yüzlerce banyo aksesuarı modeli bulunur. Fazla seçeneğin arasından seçim yapmak için kendinize bir tarz belirlemeniz gerekebilir. Yerli ve yabancı banyo aksesuarı üreticileri her sene onlarca model piyasaya sürer. Açık renkli aksesuarlardan sezon modasına kadar birçok seçenek kullanıcılara sunulur.

Akrilik banyo setleri seçeneklerinin yanı sıra seramik banyo setleri arasından seçim yapmak da mümkün olur. Banyoda bu iki malzeme rahatlıkla kullanılır. Ahşap banyo setleri olsa da su ile temasın çok olduğu bu alanda cilalı modeller daha doğru bir seçenek olacaktır.

Ayrıca banyoda kullanılan ürünler arasında en popüler olan ürün duşakabin grubudur. Piyasada birçok duşakabin modeli bulunur. Ayrıca bu ürünle birlikte duş teknesi montajı da yapılır. Cam duşakabin modelleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilir.

Bunların aynı sıra duş başlığı modelleri ve evye modelleri de banyo aksesuar ürünleri arasında yer alır. Masajlı duş başlığı gibi seçeneklerin yanı sıra düz ve sade modeller de bulunur. Ayrıca banyo ürünleri arasında çekmece çözümleri de yer alır.

Engelli Dostu Banyo Ürünleri

Teknesiz duşakabin modelleri başta olmak üzere engelli dostu banyo ürünleri de bulunur. Bu ürünler, fiziksel engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Ürünler, banyoda yaşanabilecek kazaları en aza indirmeyi amaçlar. Kaymaz duş tekneleri, erişimi kolay tuvalet fırçası, kolay kullanımlı çöp kovası modelleri engellilerin rahatlıkla kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.