WhatsApp ile yardım alın
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 1088 ürün bulunmaktadır.

Hırdavat Ürünleriyle Tamirat Çözümleri

Hırdavat ürünleri, herkesin hayatında en az bir kere ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. Yeni bir eve taşınanlar, ofis açanlar ya da evinde bir sorunla karşılaşanlar bu ürünleri kullanarak yaşadıkları sorunlarını ortadan kaldırır. Tamirat ve tadilat sırasında doğru ürünlerin seçilmesi önemli bir rol oynar. Uygulama amacına uygun ürün seçimi hem yapılan işlemin uzun ömürlü olmasını sağlar hem de uygulamanın daha kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur.

Ambalaj Ürünleri

Ambalaj ürünleri hırdavat ürün grupları arasında yer alan malzemelerdir. Bu ürün grubunda en popüler olan ürün ise maskeleme bandı olarak karşımıza çıkar. Maskeleme bantları, boya ve badana işleri yapılacağı zaman istenmeyen bölgelerin korunması için kullanılır.

Menteşeler

Hırdavat grubu içerisinde yer alan menteşeler birçok projede kullanılabilir. Bu ürün grubuyla kırılan ya da eskiyen menteşelerinizi değiştirebilirsiniz.

Bağlantı Elemanları

Hırdavat eşyaları arasında yer alan bağlantı elemanları nerdeyse tüm tadilat projelerinde kullanılır. Bu ürünler arasında tapalar, çıtçıtlar, bağlantı sistemleri, flanşlar, vidalar, çiviler ve dübeller yer alır. Aynı zamanda raf pimleri, dolap askı elemanları ve cam tutucular da bağlantı elemanları kategorisinde yer alır.

Çekmece Rayları

Çekmeceli ürünlerle ilgili yaşanan en büyük sorun zaman içerisinde rayların yerinden çıkması ya da kırılması. Ancak çekmeceyi atmadan ya da çekmeceli dolabı değiştirmeden önce tamir etmeyi deneyebilirsiniz. Hırdavat malzemeleri arasında yer alan çekmece rayları, farklı uzunluklarda sunulur ve farklı projelerde uygulanabilir.

Boya ve Cila Ürünleri

Herhangi bir eşyanın rengini değiştirmek istediğinizde artık yeni bir eşya almanıza gerek yok. Eşyanın malzemesine uygun boya ve cila seçerek hayalinizdeki renge döndürebilirsiniz. Boyalara ek olarak rötuş kalemleri, tamir macunları ve zımparalar da renk değişim işleminin sorunsuz olmasına yardımcı olur. Doğru malzemeleri seçerek uygulama yaparsanız sonuçlar oldukça başarılı olur. Aynı zamanda yaldız ve toz boyaları kullanarak renk değişimini daha çarpıcı hale getirebilirsiniz.

Ayaklar ve Tekerlekler

Sehpa, masa, kahve masası, ofis sandalyesi gibi eşyaların altında yaka ve tekerlek ekleyerek farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Hırdavat ürünleri arasında yer alan ayaklar ve tekerlekler, eşyalarınızın işlevini değiştirmenize yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.