WhatsApp ile yardım alın
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 324 ürün bulunmaktadır.

Mutfak Aksesuarları Çözümleri

Mutfak aksesuarları kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Bu aksesuarlar sadece birkaç dokunuşla mutfağınız tüm havasını değiştirir. Büyük tadilat yapacak bütçeniz ya da zamanınız yoksa, bu ürünleri kullanarak istediğiniz görüntüyü elde etmek mümkün olur.

Mutfak ürünleri genellikle çöp kovaları, çekmece içi çözümler, kiler sistemleri gibi ana gruplar altında toplanır. Buna ek olarak mutfak armatürleri ve tezgah altı çekmeceler de mutfak ürünleri arasında sayılabilir. Mutfak aksesuarları üreticileri kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını göz önünde tutarak üretin gerçekleştirir.

Çöp Kovaları

Çöp kovaları, mutfak aksesuar çeşitleri arasında herkesin kullandığı bir üründür. Evlerden ofislere kadar birçok mekanda bu ürün kullanılabilir. Çöp kovasını gerçek amacına uygun olarak kullanabileceğiniz gibi depolama amacıyla da kullanabilirsiniz. Özellikle ofis gibi mekanlarda geri dönüşüm yapmak için birden fazla çöp kovası faydalı olacaktır.

Çekmece İçi Çözümler

Çekmece içi çözümler, çatal-bıçak alanının kısa sürede toparlanmasına yardımcı olur. Farklı çekmece içi çözüm modelleri çekmecenizi amacınıza uygun olarak ayırmanıza izin verir. Bölme büyüklüklerine ayırma bölümünün uzunluğuna göre ayarlayabilirsiniz. Böylece küçük kaşıkların yanı sıra pasta bıçağı gibi daha büyük ürünleri de çekmecenizde rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Kiler Sistemleri

Mutfakta eşyalarınızı depolamak için en ideal çözüm kiler sistemleri olarak karşımıza çıkar. Bu sistemler mutfağın alanına uygun bir şekilde tasarlanabilir. Birçok durumunda tezgah altı dolaplar şeklinde uygulanır. Böylece tezgahın altında kalan ve birçok durumda işlevsiz olan alanlara yeniden işlev kazandırılır. Daha büyük mutfaklarda ise bağımsız bir kiler ünitesi tasarlanıp uygulanabilir.

Mutfak Armatürleri

Mutfak armatürü seçimi mutfak tasarımın en zorlu bölümü olabilir. Armatürün estetik görüntüsüne ek olarak işlevsel de olması gerekir. Ayrıca armatürde kullanılan malzeme, aşındırıcı etkilere karşı dirençli olmalıdır. Bu nedenle armatür seçimi zorlu bir sürece dönüşebilir. Aşınmaya karşı dayanıklı malzemeden üretilen armatürler uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır.

Tezgah Altı Çekmeceler

Mutfaklarda alanı verimli kullanmak için tezgah altı çekmece uygulamaları yaygın olarak yapılır. Bu çekmece sistemleri, mutfağın planına ve tezgahın yerleşimine göre özel olarak tasarlanır. Böylelikle mutfakta en verimli tasarım gerçekleştirilmiş olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.