WhatsApp ile yardım alın
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 105 ürün bulunmaktadır.

Priz Sistemleri ile Kompakt Çözümler

Priz sistemleri bir mekanda yaşanan priz ihtiyacı sorununu çözmek için tasarlanır. Bu sistemler sınırlı sayıda priz bulunan yerlerde daha fazla priz sağlanmasına yardımcı olur. Doğru bir tasarımla kullanıldığı zaman priz kutuları oldukça faydalı olur.

Esnek Priz Sistemleri

Çok modüllü sistemlerin en büyük artısı sağladığı esnekliktir. Herhangi bir tadilat işlemine gerek olmadan bu kutular kullanılabilir. Ürünü satın aldıktan sonra ürün yerde ya da masaüstünde kullanılabilir. Herhangi bir şekilde duvar montajına ihtiyaç olmaz. Estetik çözüm isteyenler tasarım aşamasında bunu göz önünde bulundurabilir. Ev veya ofis tasarlanırken, priz kutuları tasarımın içerisine entegre edilebilir. Böylece hem işlevsel hem de estetik çözümler sağlanmış olur.

Priz Kutusu

Priz kutusu farklı modül sayısına sahip olabilir. Piyasada en yaygın olan modeller arasında 4 modüllü priz kutusu, 6 modüllü priz kutusu ve 10 modüllü priz kutusu yer alır. Buna ek olarak 14 modüllü priz kutusu, 16 modüllü priz kutusu ve 18 modüllü priz kutusu modelleri de bulunur. Daha büyük priz çözümleri istendiği zaman 22 modüllü priz kutusu, 24 modüllü priz kutusu, 26 modüllü priz kutusu ve 28 modüllü priz kutusu seçenekleri kullanılır.

Az sayıda modüllü olan kutular genellikle ev uygulamalarında tercih edilir. Ancak ofis gibi priz ihtiyacının çok olduğu alanlarda en az 16 modüllü olan modeller tercih edilir. İhtiyacın yoğun olduğu yerlerde ise 28 modüle kadar çıkılabilir.

Masaüstü Priz Sistemleri

Masaüstü priz sistemleri mobilyalara entegre edilen sistemlerdir. Bu sistemler ofis ya da çalışma masasına gömülür. Birçok ofis masası ve çalışma masası modeli masaüstü prizlere özel haznelere sahiptir. Ayrıca bu sistemler kafelerde de çok sayıda priz sağlamak için kullanılır. Kütüphane masalarında da uygulanabilen sistemler, aynı anda 28 aletin prize takılmasına izin verir.

Gömme işlemi yapıldığı için bu sistemler aynı zamanda gömme priz sistemleri olarak da bilinir. Kullanılan masanın boyutuna göre farklı modül sayısı seçilebilir. Ofislerde genellikle 10 ya da 14 modül yeterli olur. Masanın boyutuna göre uygun modül sayısı seçilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.